Jak wygląda rejestracja na Allegro?
logowanie | rejestracja

Rejestracja na Allegro.pl

Pierwsze, co musisz zrobić, aby zarejestrować się na Allegro to wypełnić formularz rejestracyjny. Po jego przesłaniu zostaniesz poproszony o potwierdzenie danych i ewentualną poprawę. Jeżeli wszystko jest w porządku, kliknij przycisk "Dalej".

Następnie automat rejestrujący wyśle do Ciebie e-mail z prośbą o potwierdzenie rejestracji. Odbierz pocztę i postępuj zgodnie z instrukcją zawartą w mailu.

Aby dokończyć rejestrację na Allegro, kliknij w ciągu najbliższych 72 godzin w link zawarty w mailu. Możesz również skopiować link do przeglądarki, lecz w tym przypadku zrób to dokładnie i upewnij się, że nie ma w adresie żadnych dodatkowych spacji.

Po kliknięciu pojawi się strona, na której będziesz mógł wybrać swoją nazwę użytkownika i hasło. Jeżeli masz firmę, wprowadź jej nazwę jako swoją nazwę użytkownika - potwierdzi to Twoją wiarygodność.

W formularzu tym będziesz musiał podać również hasło do swojego konta oraz - co jest zalecane - nazwisko panieńskie matki. Jest ono potrzebne, abyś mógł skorzystać z opcji przypomnienia hasła.

Aktywacja konta

Po kliknięciu "Dalej" zostaniesz poproszony o pełną aktywację konta. Jest ona bezpłatna, a polega na tym, że na wskazany przez Ciebie adres Allegro prześle list z kodem aktywacyjnym. Z całą procedurą aktywacji możesz zapoznać się na tej stronie.

Pozostała zawartość kategorii:
Początki na Allegro

©2023 by BetterWeb.pl Kontakt